0 554 612 98 87
Mini Onarım

DEĞİŞTİRMEK YERİNE TAMİR ETMEK

Otonuzda oluşan küçük hasarların hem canınızı hem de bütçenizi sıkması artık tarihe karışıyor. Boya - Kaporta hasarlarını, Tampon ve dış plastik parçalarda oluşan hasarları, Ön cam kırık ve çatlaklarını, İç döşeme yırtık ve yanıklarını kısa sürede, dünyanın kullandığı ileri teknoloji tamir teknikleri, tamir ekipman ve malzemeleri ile, uzman personelimizin sahip olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile kısa zamanda, hasarsızlık indiriminizi bozmadan tamir ederek sizleri memnun etmeyi seçtik.
Dünyanın kabul ettiği ve kullandığı tamir, temizleme ve yenileme sistemlerini Türkiye'nin hizmetine sunduk.

BOYA TAMİRİ
Otonuzun boyasında meydana gelen ölçüsel sınırlar dahilindeki çizikler, sıyrıklar, solmalar, dökülmeler ileri tamir tekniklerimiz ile birkaç saatte tamir edilerek aracınızın orjinalliği, kasko poliçenizin hasarsızlık indirimi bozulmadan giderilebilir.
 

KAPORTA TAMİRİ
Otonuzun kaportasında meydana gelen ölçüsel sınırlar dahilindeki ezikler, göçükler, yırtıklar ileri tamir tekniklerimiz ile birkaç saatte tamir edilerek aracınızın orjinalliği, kasko poliçenizin hasarsızlık indirimi bozulmadan giderilebilir.

BOYASIZ KAPORTA GÖÇÜK TAMİRİ
Otonuzun kaportasında meydana gelen ölçüsel sınırlar dahilindeki boya ve sac hasarsız göçükler ileri tamir tekniklerimiz ile birkaç saatte tamir edilerek aracınızın orjinalliği, kasko poliçenizin hasarsızlık indirimi bozulmadan giderilerilir. Kullanılan tamir araçları ve tekniği boya ve kaporta dolgusu gerektirmediği için işlem daha ekonomik ve kalıcı başarıya sahiptir. Ancak bu tamir tekniğinin başarısı hasarın oluşum yeri ve şekli (örneğin kıvrım yerleri ve erişimi mümkün olmayan kapalı sac paneller), derinliği, daha önce dolgu ve boyama ile tamir gören bir panelde olması gibi unsurlar ile yakından ilgilidir.

TAMPON VE PLASTİK PARÇA TAMİRİ
Otonuzun (plastik) ön ve arka tamponları, tampon alt spoilerı, bagaj spoilerı, yan dikiz aynaları, stepne koruyucuları, kapı kolları, far bağlantı ayakları, torpido ve kapı panelleri, yan çıtalar, tampon çıtaları üzerinde meydana gelen ölçüsel sınırlar dahilindeki çizik, kırık, ezik, göçük, yırtık ve kopuklar ileri tamir tekniklerimiz ile birkaç saatte tamir edilerek aracınızın orjinalliği, kasko poliçenizin hasarsızlık indirimi bozulmadan giderilebilir.